KONST / Litografier / Färglitografi 11525541
nr 1152 5541
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 70/140, Berns, bladets mått: 70x53
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
600 kr
måndag 11 december 2017
kl 18:58:55
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius